ינואר 31

איך לבחור סורגים לבית?

בניסיון להגן על המבנה שלנו, ובעיקר על הפריטים היקרים שצברנו לאורך השנים, אנחנו מחפשים דרכים שונות ויצירתיות להוסיף שכבת הגנה מבלי לפגוע בחזות הבית. אפשר להבין מדוע שני הצרכים הללו חשובים כל כך, ומדוע אנחנו רוצים שישתלבו יחד. מצד אחד אנחנו מאוד רוצים למנוע פריצות ולשמור על מוצרי החשמל שעלו לנו לא מעט כסף ועל החפצים שערכם הרגשי רב יותר מכל פריט אחר. מצד שני אנחנו גם מבינים שהמראה של הבית והרושם שאנחנו יוצרים מתחיל כבר בחוץ, מרגע שהאורחים שלנו יוצאים מהרכב ומביטים אל המבנה שנגלה לנגד עיניהם. זוהי גם הסיבה שאנחנו מזמינים קבלן מקצועי שיוביל את הבנייה או את השיפוץ, אבל כשזה מגיע לבחירת סורגים האתגר נעשה פתאום קצת יותר גדול. אז איך בכל זאת בוחרים נכון?

מה הצורך שלכם?

השאלה הראשונה היא, כמובן, שאלת הצורך. כאן חשוב לזכור שמשפחה עם ילדים זקוקה לסורגים יציבים ועמידים מאוד, שיגנו לא רק מפני פריצות אלא גם מפני נפילה פוטנציאלית של הילדים שנהנים בשלב הזה לטפס על החלון. מצד שני, בעלי דירות מעידים לא פעם שהסורג גורם להם להרגיש הרבה פחות נינוחים, ושהם קצת מרגישים כלואים בין פסי המתכת. שתי הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם הקושי הזה הן לבחור בעיצוב מיוחד או בצבע שונה כדי להכניס הביתה אור וצבע, והדרך השנייה כוללת התקנת סורגים שקופים שמספקים הגנה מצוינת אבל לא פוגעים ביכולת שלהם להישען לאחור, להביט החוצה ולחייך למראה הנוף הנפלא ומזג האוויר המפנק.

סורגים מתקפלים

במרפסות ובחלונות המסעדות והחנויות מקובל למצוא סורגים מתקפלים, שהם ללא ספק פתרון מושלם נוסף. היתרון של סורגים מתקפלים ברור למדי. בעודכם בבית (או בבית העסק) אין לכם צורך בסורגים, אבל כשאתם הולכים לישון או סוגרים את החנות בסוף היום, הסורגים המתקפלים יגנו עליכם טוב יותר. כמובן שהדרך הכי טובה לבחור סורגים שמתאימים לכם, לצרכים שלכם ולסגנון המועדף עליכם, היא להתייעץ עם מומחים. זאת כדי שתוכלו לקבל החלטה טובה ולהתקין בבית סורגים איכותיים באמת, שיגנו עליכם, על הילדים שלכם ועל הרכוש שצברתם בעמל רב לאורך השנים. הבטיחות שלכם מעל הכל, ואין שום סיבה להתפשר לגביה.Copyright 2019. All rights reserved.

Posted ינואר 31, 2017 by Dorothy Edwards in category "Default