מרץ 12

המשרד – הפנים של העסק

בעלי עסקים יודעים היטב שהמטרה החשובה ביותר מבחינתם היא הקשר עם הלקוח. כדי לפתח יחסים טובים עם הלקוחות, יחסים שיובילו לעסקאות שיובילו להגדלת הכנסות, נדרש מוצר טוב, שירות מצוין ויחס אישי. אלא שלעיתים רבות אנחנו עושים טעויות מבלי שנבחין בהן, ואחת המרכזיות שבהן קשורה דווקא במרחב הפיזי שלנו, כבעלי העסק. זוהי נקודה קריטית במקרים רבים, שכן לקוח אשר מגיע למשרד מוזנח, מלוכלך או פשוט לא מושקע, הוא לקוח שעשוי לתפוס אותנו כאנשים לא מאוד רציניים וגם כאנשי מקצוע לא מאוד מוצלחים. אז איך משנים את התפיסה הזו?

משקיעים בעיצוב החלל

בין אם יש לכם משרד קטן שבו אתם מבלים לבדכם רוב היום, ובין אם אתם מנהלים ארגון שמתפרס על פני שלל משרדים ומתחמי עבודה – עיצוב נכון הוא הכרחי. זה הזמן לפתוח קטלוג עיצוב, להתייעץ עם מכרים וקולגות ולבחור ריהוט מעוצב ומרשים למשרד. זוהי נקודה מאוד חשובה שכן הלקוח שלכם מושפע מאוד מרושם ראשוני, ואם ייכנס למשרד שבו ריהוט מרופט וישן הוא עשוי לתהות האם אתם מצליחים לנהל את העסק שלכם כמו שצריך או שמא יש הסבר הגיוני לאופן שבו הזנחתם את המרחב שבו אתם שוהים במשך כל היום. מנגד, בחירת ריהוט ייחודי ואיכותי ממותג מוביל ובאיכות גבוהה כדוגמת Sillas Vintage היא מהלך שיעזור לכם לשפר עמדות ולהיתפס בעיני הלקוח כמותג יוקרתי וגם מוצלח יותר.

משקיעים בטיפוח האישי

לצד החלל הפיזי שבו אתם שוהים ומארחים לקוחות תנו תשומת לב גם לעצמכם, ולאופן שבו אתם נתפסים כלפי חוץ. חשוב לזכור שהלקוחות שלכם שואפים לראות בכם אנשי מקצוע ששמים לב לפרטים הקטנים ויודעים להתנהל באופן מדויק ונכון גם במצבים שבהם המשימות נערמות בכמויות. אם הלקוח ייראה אתכם לבושים ברישול או בפשטות הוא עשוי לתהות על קנקנכם ולהגיע למסקנות לא מאוד נעימות, אפילו אם גם הוא יודע שאין להסתכל על הקנקן אלא במה שבתוכו. זה הזמן שלך לחזור לאוסף טבעות יהלומים שקיבלת מבן זוגך ולבחור את הטבעת היפה והמיוחדת ביותר, וזה גם הזמן לשלוף את החליפה, לגהץ את הג'קט ולהגיע למשרד במראה מתוקתק שמעיד, מעל הכל, על מקצועיות ללא פשרות.Copyright 2019. All rights reserved.

Posted מרץ 12, 2017 by Dorothy Edwards in category "Default