נובמבר 20

חתונה מושלמת – ללא פשרות

כל מי שתכנן חתונה בעבר יידע לספר לכם, אלה שעומדים כעת בפני האתגר הגדול והמורכב הזה, עד כמה הפקת החתונה מחייבת תשומת לב לפרטים, וכמה החלטות תצטרכו לקבל לאורך הדרך. הם גם יספרו לכם בוודאי שנאלצו לוותר בכמה וכמה הזדמנויות משום שרצו להימנע מחיכוכים עם ההורים, עם הספקים ואפילו ביניהם. הבשורה הטובה מבחינתכם היא שיש דרך אחרת לעשות את זה, והנה שני טיפים מרכזיים בדיוק בשבילכם.

תיאום ציפיות

הרבה לפני שתקבעו פגישות עם נציגיהם של גני אירועים במרכז וגם בטרם תקבעו תאריך לאירוע הגדול, התכנסו יחד וקבעו יעדים ברורים, תוך תיאום ציפיות. ככל שתדגישו מה הנושאים המהותיים מבחינתכם והיכן אתם מוכנים להתגמש למען שלום בית ולטובת הצלחת האירוע, כך יהפוך התהליך כולו לנעים הרבה יותר. במקרים רבים נשמעות אמירות כמו "זה האירוע של הכלה" או לחלופין, אחרים עשויים לטעון שהאירוע בכלל מיועד להורים הנרגשים שמחתנים את ילדיהם. בפועל, שתי הגישות שגויות. האירוע הזה הוא קודם כל שלכם, בני הזוג שמתחייבים לאהוב ולהקים יחד בית בישראל. אם כן, אין כל סיבה שתפיקו אירוע על פי הרצונות של אחרים – חשבו קודם כל על הרצונות שלכם, וקבעו נקודות מוגדרות שבהן תסכימו להתפשר כדי לרצות גם את ההורים.

קביעת תקציב

שנית, ולא פחות חשוב – קבעו תקציב ברור לאירוע, ונסו להרכיב אותו תוך התייחסות לכל המרכיבים החיוניים. זוהי נקודה חשובה משום שתקציב יעזור לכם להישאר בשליטה ולהימנע מחיכוכים מיותרים הקשורים לנושא שאף אחד לא אוהב לריב עליו. כסף. קחו בחשבון נושאים כמו הזמנות לחתונה, שמלת כלה, צלם, תקליטן ואפילו דרישות עיצוב מיוחדות לאולם או לגן האירועים. ככל שתדעו מראש למה לצפות כך תקטינו את אלמנט הפתעה, והפתעות – בעיקר כלכליות – הן גם גורם שעשוי להבטיח לא מעט מתחים, לחצים ובסופו של דבר גם ויכוחים. זכרו שעם תכנון טוב ככל האפשר, עם ציפיות מוגדרות ועם מטרה ברורה, תוכלו להגיע לעבר היעד בדרך הטובה ביותר, ולהבטיח לעצמכם בדיוק את האירוע שאתם רוצים, זה שעליו חלמתם עוד לפני שחלמתם זה על זו.Copyright 2019. All rights reserved.

Posted נובמבר 20, 2016 by Dorothy Edwards in category "Default