ינואר 19

טיפים שיעזרו לכם להיראות חטובים יותר

משקל תקין הוא קריטי לשמירה על הבריאות ולמניעת בעיות שונות כמו סוכרת או בעיות בלב, אבל האמת היא שרובנו דואגים בעיקר למראה שלנו. אנחנו עושים דיאטות ונרשמים לחדרי כושר כי אנחנו רוצים להיראות טוב יותר, ואנחנו משקיעים בכך לא מעט אנרגיות ומשאבים. הנה עוד שתי דרכים טובות שיעזרו לכם לחטב את הגוף ולהרגיש טוב יותר.

מזותרפיה – פתרון חדשני

אחת השיטות הקלאסיות והמוכרות יותר היום היא מזותרפיה, שיטת טיפול שפותחה כבר לפני עשרות שנים ומסייעת גם לטיפול בקמטים באופן כללי. השיטה הזו היא למעשה הליך קוסמטי שאינו דומה כלל לניתוחים השונים וגם לא מצריך הרדמה. הרופא המטפל יזריק אל הגוף כמות קטנה יחסית של תרכובת ייחודית הכולל תמציות של צמחים, מינרלים, ויטמינים ואנזימים. התרכובת ההומיאופתית המיוחדת היא שמאפשרת שבירה טובה יותר של תאי שומן, מה שמסביר למה מקובל להשתמש בה להתמודדות עם שומן עודף ועם סימני צלוליט. כמון שהיקף הטיפול, מספר הזריקות והצורך בתחזוקה ובמעקב – כל אלה תלויים במצבו של כל מטופל וייקבעו על ידי הרופא המטפל במהלך הפגישה הראשונה, ועל פי הקצב האישי שלכם.

ניקוז לימפטי

שיטות שונות מציעות היום הצרת היקפים באופן שמספק תמיכה טובה לאורח החיים הבריא, לשינויים בתזונה ולשילוב של פעילות גופנית בשגרה. בין הטיפולים הקיימים נמצא גם הניקוז הלימפטי, שיטה שמתבססת על טכנולוגיה מתקדמת מאוד שמטרה אחת ויחידה: להביא לשריפה טבעית של שומן. כפי שאפשר להבין מתוך המטרה הברורה הזו, שריפת שומן מואצת מובילה בסופו של יום להצרת היקפים, וזו בדיוק המטרה שלשמה התכנסנו. כפועל יוצא ניתן לזהות בתוך זמן קצר גם שינויים במראה הגוף, שנעשה מחוטב יותר, וכן שיפור ניכר בהופעת הצלוליט.

ממשיכים לשנות הרגלים

שתי השיטות הללו יעזרו לכם מאוד – כתמיכה לתהליך החשוב שיוביל לא רק לשינוי נקודתי, לירידה במשקל ולחיטוב, אלא גם לשמירה על התוצאות. זוהי נקודה משמעותית מאוד, שכן אנשים רבים משקיעים אנרגיות וכסף בדיאטות ובחדרי כושר, משלמים לא מעט על פתרונות להצרת היקפים ובסופו של תהליך חוזרים לזלול פיצה על הספה, הרחק משגרת האימונים והתזונה הבריאה. אל תתבלבלו, השמירה על משקל תקין וגוף חטוב מחייבת פעולה מתמשכת וארוכת טווח, ואל תנוחו על זרי הדפנה כשתגיעו אל משקל היעד שלכם. אם לא תשמרו על עצמכם תגלו מהר מאוד שאתם כבר לא עומדים במבחן הג'ינס, וזה המבחן שעמלת כל כך קשה לקראתו.Copyright 2019. All rights reserved.

Posted ינואר 19, 2017 by Dorothy Edwards in category "Default