דצמבר 29

כך תתכננו אירוע מדויק

הוציאו את הדפים, הכינו את העטים והקשיבו היטב – את האירוע הבא שאתם מתכננים, אתם מתכננים כמו שצריך. עם רשימת מטלות מדויקת, לאחר ניתוח שוק קצר ובעיקר מתוך כוונה להפיק אירוע בלתי נשכח, אתם בדרך הנכונה. מוכנים? יוצאים לדרך.

בחירת המיקום

אין זה משנה מה מטרת החגיגה, אם אתם מציינים יום הולדת, חתונה או ברית מילה. כל אחד מהאירועים האלה קם ונופל על בסיס המקום שבו תבחרו לחגוג. אם אתם רוצים לתכנן חתונה רומנטית עם תפאורה קלאסית ומרשימה התחילו לסרוק כבר עכשיו אולמות וגני אירועים, צאו לסיורים והכירו את השטח ככל האפשר. מקומות כמו עדן על המים יכולים להיות אידאליים עבורכם, אבל האם זה באמת המקום שבו תרגישו בבית יותר מכל מקום אחר?

קביעת רשימת מוזמנים

יום הולדת בפאב, חתונה בגן אירועים או כנס עסקי באולם הכנסים – איך תוכלו לדעת מה המקום הנכון ואיך להתכונן לאירוע אם אין לכם מושג כמה אנשים צפויים לקחת בו חלק? הרבה לפני שתתחילו להרכיב תפריטים ולבחון אטרקציות מוטב שתתחילו בגיבוש הרשימה שלכם, ואם יש לכם תאריך יעד מוגדר אפשר ואף רצוי לשלוח הודעות Save The Date, רק ליתר ביטחון.

חשבו על אטרקציה מקורית

גם אירועים למבוגרים וגם אירועים לילדים נעשים הרבה יותר מעניין כאשר משלבים בהם פעילויות או אטרקציות שונות. כך תוכלו לבחור שלל הפעלות לימי הולדת שיתאימו לקטנים או לגדולים, על פי הצורך שלכם. אנשים רבים נוטים לדלג על הפרט הזה מתוך מחשבה שמוזיקה טובה ואוכל איכותי יפצו על כל דבר אחר. אלא שאירוע שנמשך לעיתים גם שלוש או ארבע שעות חייב להציע למשתתפים בו קצת יותר מזה, ושילובן של אטרקציות ופעילויות יעשה את העבודה.

ערכו סקר שוק מראש

כל פרט וכל ספק שירות חייבים להיבחר בקפידה, בוודאי כאשר ישנה מגבלת תקציב מוגדרת למדי. אם שם המשפחה שלכם רוטשילד כנראה שאין לכם סיבה לחשוש יותר מדי, אבל מי שלא זכה להיוולד למשפחה שבה התקציבים לא נגמרים צריך להיות קצת יותר זהיר. אם זה יעזור לכם הכינו קובץ אקסל, שוחחו עם מספר ספקים וכשאתם בוחנים הצעות מחיר ודאו שהמחירים אכן רלוונטיים וברי השוואה. צלם שמתחייב למחיר נמוך יותר אבל מציע לכם כמות תמונות קטנה מזה של הצלם האחר הוא לא בהכרח הצלם המשתלם ביותר. קראו את האותיות הקטנות ובחרו רק לאחר שהתמונה הכללית תהיה לכם ברורה באמת.Copyright 2019. All rights reserved.

Posted דצמבר 29, 2016 by Dorothy Edwards in category "Default