מאי 17

מה התיק והארנק שלך אומרים עלייך?

אנחנו יודעות להתלבש, אנחנו יודעות בדיוק מה נראה עלינו טוב, מה מתאים לפגישה עסקית ואיך נכון יותר לצאת לבילוי בערב. אלא שלפעמים, בלי לשים לב, אנחנו נותנות לתיק שלנו לשדר לאחרים מי אנחנו, גם אם זה לא בדיוק מה שהתכוונו. אז איך בכל זאת תלטשי את הלוק שלך ותיעזרי בתיק הייחודי שלך כדי להעביר את המסר המדויק לגבייך?

ארנקים קטנים

לצד התיקים הקלאסיים יש היום לא מעט ארנקים לנשים שמשמשים כתיק לכל דבר. נשים שבוחרות בארנק קומפקטי הן לרוב מינימליסטיות וזריזות, והן מעדיפות נוחות יותר מאשר כל דבר אחר. למעשה אפשר אפילו לומר שהן פרקטיות, כי מעבר לעיצוב שלא מקבל הרבה ביטוי בפריט קטן כל כך, הן בעיקר זקוקות לפתרון אחסון נוח לכרטיסי האשראי. מי שבכל זאת רוצה למשוך מעט תשומת לב ולהיות נוכחת הרבה יותר תקנה ארנק כזה בדיוק – אבל בצבע חזק וצעקני, כמו ורוד או אדום. ממנה בהחלט אי אפשר להתעלם.

תיק גדול ועמוס

מכירות את הנשים שלוקחות איתן תיק עמוס בכלי איפור, כלי כתיבה, מחברות, יומנים, מטען, ובאותה ההזדמנות גם טישו, מגבונים לחים וספר למקרה שיהיו לנו כמה דקות פנויות לקרוא ברכבת? תיקים לנשים יש בשפע, אבל תיקים גדולים בהחלט מככבים בחנויות וגם על כתפיהן של נשות העסקים, האימהות, הסטודנטיות ואפילו הנערות. אם נתקלתן באישה עם תיק גדול כל כך סביר להניח שהיא זקוקה לשליטה, לשקט ולביטחון. היא תמיד תהיה מוכנה לכל צרה שעשויה לצוץ, ואם היא תרצה להיראות אופנתית במיוחד היא תבחר סגנון מיוחד, צבע בולט או תוספת נוצצת שתמשוך את העין.

תיקי גב

היום תיקי הגב כבר הרבה פחות נפוצים, ולרוב נמצא אותם על גבן של תלמידות התיכון והסטודנטיות באוניברסיטה או במכללה. הן זקוקות לתיק הגב כדי לחלק נכון את העומס כשהן סוחבות כלי כתיבה, ספרי לימוד ואם התמזל מזלן גם מחשב נייד. אלא שבתקופה האחרונה אנחנו רואים גם לא מעט נשים בוגרות יותר שמוותרות על תיקי הכתף הקלאסיים וחוזרות לתיקי הגב. לא מדובר בג'נספורט שנרכש בכמה שקלים בחנות העודפים, כמובן, אלא בעיצובים מרהיבים יותר, מבדים איכותיים ובשלל צבעים. הנשים הללו משדרות קצב חיים מהיר, נוחות מרבית, פרקטיות וגם סטייל. השאלה היא לאיזו קבוצה את שייכת, או רוצה להשתייך, ואיזה תיק ישקף אותך בצורה הטובה ביותר.Copyright 2019. All rights reserved.

Posted מאי 17, 2017 by Dorothy Edwards in category "Default