מרץ 7

משלימים פערים ומגשימים חלומות

נדיר לפגוש אנשים שאין להם חלומות או רעיונות, מטרות או יעדים. אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים ומה עדיין לא השגנו, אבל לא תמיד אנחנו מצליחים להניע את עצמנו לפעולה. האמת היא שאין שום סיבה להגיע לנקודה הזו, וסביר אף להניח שאם תפעלו כדי להגשים כמה מטרות – תמצאו מטרות חדשות ומלהיבות לא פחות, ואולי אפילו יותר. קדימה, מתחילים!

מטרה ראשונה: מטרות ישנות

רציתם מאוד להוציא רישיון נהיגה אבל מעולם לא פעלתם כדי לעשות זאת, השלמתם שיעורי נהיגה אבל לא טרחתם לעבור את המבחן התיאורטי. אין זמן מאוחר להתחיל ללמוד, ולמעשה זה הרגע להירשם לקורס תיאוריה ולהתחיל לשנן תמרורים וחוקים כדי שתוכלו לעבור את המבחן התיאורטי, ואחריו גם את המבחן המעשי, בדרך לקבלת הרישיון המיוחל שיעניק לכם חופש מוחלט. אם השגתם את הרישיון אבל מעולם לא נסעתם לחופשה בצימר רומנטי או נהגתם עד אילת לסופשבוע של מנוחה מוחלט, הגיע הזמן למלא את מיכל הדלק, להשליך תיק עמוס בגדים אל תא המטען ולפתוח חלון כדי להתענג גם על הרוח המפנקת שתלווה אתכם כל הדרך אל היעד.

מטרה שניה: מטרות קיימות

אתם משתוקקים לחזור לכושר (או להיכנס אליו לראשונה) אבל לא ממש יודעים מאיפה להתחיל. לפני שאתם ממהרים לחדר הכושר הסמוך ותורמים לקופת החיסכון שלו אלפי שקלים, התחילו בקטן. סגלו לעצמכם כמה הרגלים חדשים, התחילו לצעוד על החוף או לחלופין, נסו לגלות תחומים אחרים כמו טניס או סקווש. מהר מאוד תבינו מה מצליח לגרום לכם לשמור על הקצב, מה עושה לכם את זה יותר, וגם מה פחות נעים לכם. באופן דומה תוכלו לפעול להשגת כל פנטזיה שיש לכם, גם אם נדמה לכם שהיא לא ברמת השגה.

 

מטרה שלישית: חשבו בגדול

יש לכם רעיון לעסק עצמאי? נפלא. הרחיבו אותו, העמיקו בו והתחילו לתכנן איך תגשימו את היעד הזה. כל המיזמים הגדולים התחילו מרעיון אחד קטן ולצדו אמונה גדולה בדרך. ככל שתתמקדו ותפעלו באופן מדויק לעבר המטרה, תוכלו לכבוש אותה. הכניסו אל התיק פנקס קטן שילווה אתכם לכל מקום, ובכל פעם שיעלה לכם רעיון חדש לפיתוח עסקי, לסדנה פרטית שתעניק לכם כלים לצמיחה או למטרה שכלל לא עלתה בדעתכם קודם, תוכלו לתעד. הרשימה הזו תנחה אתכם לכל אורך הדרך ותזכיר לכם שיש לכם עוד הרבה מה להגשים, והרבה על מה לעבוד.Copyright 2019. All rights reserved.

Posted מרץ 7, 2017 by Dorothy Edwards in category "Default