יוני 25

ניצול הזדמנויות – מה זה אומר?

אם נקיים סקר מהיר וקצר לא נצטרך לשאול יותר משאלה אחת כדי להגיע למסקנה שרובנו (אם לא כולנו) רוצים להתעשר, וגם כמה שיותר מהר. ברור לנו שכסף לא קונה אושר, וגם כשיהיה לנו מספיק ממנו נמשיך לעבוד ולכבוש מטרות חדשות. עם זאת, במקרים רבים יש לנו שפע של הזדמנויות ביד שאנחנו כלל לא מודעים אליהן. אם רק נהיה קצת יותר ערניים נגלה שהחלומות שלנו קרובים תמיד.

היו ממוקדים

יש תחום שמושך אתכם במיוחד ואתם משתוקקים להקים עסק או למצוא רעיון מדליק לסטארט אפ? מצוין. אתם כבר בכיוון הנכון. זה בדיוק הזמן להתחיל לחקור את התחום הזה קצת יותר לעומק ולגלות מה כבר גילו לפניכם ומה חסר. כדי שלא תפסיקו לחשוב וכדי שתמיד גלגלי המוח יעבדו, הגדירו קבלת התראות על כתבות ועדכונים בנושאים רלוונטיים. למשל, אם אתם חושבים לפתוח מסעדה שתתמקד בתפריט מאוד מוגדר, יכול להיות שיש ידע רב מיזמים אחרים שניסו לפניכם בישראל או בעולם, והמידע הזה נמצא אי שם באינטרנט. אם אתם רוצים להקים אולם אירועים חדשים שיתחרה בשמות הגדולים והמוכרים ביותר כמו גן ורדים, עדן על המים או גן הפקאן אתם בהחלט צריכים לגלות מה היתרונות (הרבים) של המקומות הללו. אחרת איך תדעו להתחרות ולהציע מוצר טוב הרבה יותר?

אל תפסיקו לחלום

כבשתם מטרה אחת, הקמתם עסק והוא עובד לא רע. במקום לנוח על זרי הדפנה, נסו למצוא רעיונות חדשים לפיתוח העסק, ואף להקמת עסק נוסף שיגדיל את ההכנסה שלכם. אם נמשיך עם הדוגמה האחרונה, הרי שלצד הקמת אולם אירועים תוכלו להציע שירותים נוספים הכוללים הפקת אירועים וחתונות. כך תוכלו לשתף פעולה עם צלמים ותקליטנים, עם מעצבות מובילות כמו הילה גאון או טלי הנדל וגם עם מעצבים גרפיים, בתי דפוס וכל ספק אחר שעשוי להיות רלוונטי. עוד הזדמנות נהדרת.

חשבו מחוץ לקופסה

נתקלתם בעסק מעניין שמציע שירות ייחודי? נהדר. כעת נסו לחשוב האם יש לכם דרך טובה יותר להגיש את השירות הזה ללקוח, האם יש שירות אחר ומקיף יותר, או אולי זה זורק אתכם למקום אחר לחלוטין. בכל מקום יש לנו השראה, אנחנו רק צריכים להקשיב, לבחון אותה ולזהות כשזה קורה. נסו לחשוב מחוץ לקופסה, להעלות רעיונות משוגעים ולגלות בתוכם גם את ההיגיון, שכן הוא זה שיקרב אתכם לעבר פריצת הדרך, זו שתעזור לכם להגשים חלום או שניים.Copyright 2019. All rights reserved.

Posted יוני 25, 2017 by Dorothy Edwards in category "Default