מרץ 19

שלוש סיבות להקים אתר עסקי

בזמן שאתם מתכננים את העסק שלכם, רוכשים מלאים, מעצבים את המשרד וגם מתכננים תכנית עבודה שתלווה אתכם בחמש השנים הבאות, אתם בהחלט צריכים לעצור לרגע ולהתמקד באחד היעדים החשובים ביותר שלכם – הקמת אתר אינטרנט. אם אתם לא בטוחים שאתם באמת חייבים את זה, או אם נדמה לכם שאפשר לחכות, לפניכם שלוש סיבות שישכנעו אתכם להתחיל לעבוד על זה כבר עכשיו.

כרטיס הביקור שלכם

נניח שאתם מתחילים להכיר לקוחות רלוונטיים, נתקלים בשותפים פוטנציאליים בכנסים שונים, ומתחילים לספר לכל דורש על הרעיון הנפלא שממש בעוד רגע יהפוך מחלום למציאות. אתר האינטרנט שלכם הוא כרטיס הביקור של העסק. הוא יעזור  לשקף בצורה הטובה ביותר את המטרות שלכם, את אופי השירות שאתם מבקשים להציע וגם את איכות המוצרים שלכם. לכן חשוב שתתחילו להשקיע בעיצוב, בתוכן, בסרטונים ובתמונות, הכל כדי שהמבקרים באתר יידעו מי אתם ומה העסק שלכם מציע גם אם אתם עדיין לא מוכנים להשקה. יצירת עניין לקראת היום הגדול היא בהחלט מהלך חכם, וכדי שאתר עשיר בתוכן יהיה מוכן לתנועה שבדרך רצוי שתבחרו גם שירות אחסון אתרים איכותי שיעמוד באתגר.

מקור מידע

סביר להניח שגם אתם עורכים סקר קצר לפני שאתם מבצעים רכישה. אתם נכנסים למנועי החיפוש, שואלים שאלות ומחפשים תשובות. כעת חשבו על הלקוח שלכם, ועל הדרך שלכם לספק לו מידע שיעזור לו להבין שאתם הטובים ביותר בתחום. בלוג מקצועי ומאמרים עשירים בתוכן, כל אלה יעניקו לו את הידע ואת הכלים לקבל החלטה מושכלת נכונה. בפעם הבאה שהלקוח יחפש את המוצר שלכם או את השירות שאתם יכולים להציע לו, הוא יידע בדיוק איפה להתחיל.

 

נשארים מחוברים ללקוח

גם לאחר שהלקוח הפוטנציאלי הפך ללקוח שמכניס לכם כסף, אתם צריכים להישאר איתו בקשר. תנו לו את הכלים להתמודד עם תקלות במוצר או את המקום לשאול שאלות ביחס לשירות שלכם. תנו לו להביע דעה, להתייעץ וגם להכיר שירותים נוספים, מוצרים חדשים, עדכונים ומבצעים. כדי שתוכלו להמשיך לתחזק אתר אינטרנט לאורך זמן חפשו best wordpress hosting ונסו להתמקד בבניית האתר בכל הגורמים החשובים (עיצוב ותוכן) מבלי להתפשר לטובת קצב טעינת האתר. אם תשקיעו מראש בשירות אחסון טוב באמת, לא תצטרכו להתפשר על אף פרט אחר, ובעיקר תוכלו להציע ללקוחות אך ורק את הטוב ביותר.Copyright 2019. All rights reserved.

Posted מרץ 19, 2017 by Dorothy Edwards in category "Default