אוקטובר 15

שנה חדשה, התחלה חדשה

בכל שנה – וזה באמת לא משנה אם אנחנו נמצאים בראשית השנה האזרחית או רגע לפני ראש השנה – מגיע הרגע שבו אנחנו עורכים חשבון נפש, מלקים את עצמנו על מה שלא עשינו והשגנו, ומחליטים לחלום שוב בגדול. אין ספק שההחלטות לשנה החדשה הן חשובות מאוד, וזו הזדמנות טובה גם לבדוק באילו יעדים עמדנו, אבל חשוב מכך, זה הזמן לזהות אילו יעדים היו גדולים מדי, ובמקום לקבוע אותם שוב אולי עדיף שנהיה קצת יותר מציאותיים בשנה החדשה, הבאה עלינו לטובה. איך בדיוק תעשו את זה?

צעדים קטנים ומדודים

כל מי שאי פעם הגיע לפגישה אצל תזונאית יודע שלא חולמים על ירידה של 20 קילוגרמים, אלא מפצלים אותה לכמה יעדים קטנים יותר. מתחילים מ-4 קילוגרמים וממשיכים משם. באופן דומה, כשאנחנו פועלים לצמצם את המינוס, אין סיבה לצפות לכסות אותו בתוך חודש או חודשיים, בטח אחרי שנים ארוכות שבהן גררנו אותו לכל מקום. אם אתם שואפים להגיע למצב של מחיקת חובות בהחלט אפשר לעשות את זה, אבל כדאי שתפעלו נכון ומסודר. אם אתם רוצים להיכנס לכושר עדיף שתעשו את זה בצעדים קטנים ותעלו את רמת הקושי בכל פעם, ולא תצאו מיד לחצי מרתון ברחובות העיר. בקיצור, שמרו על יעדים קטנים והעלו את הקושי בהדרגה, ואין זה משנה באיזה תחום מדובר, או לאן אתם שואפים להגיע.

רשימת יעדים חדשה ועדכנית

רכשו לעצמכם מחברת יפה או הדפיסו בכתב יד מרשים, כזה שיהיה לכם כיף לחזור אליו לעיתים קרובות, וציינו את כל הנושאים שתכננתם לשנה הקודמת, ואת היעדים העדכניים שלכם. זה הזמן למזוג לעצמכם יין משובח ולהתחיל לחלום בקטן ובגדול. את הרשימה היפה הזו רצוי שתשמרו במקום בטוח אבל גם בולט. המקרר הוא מקום טוב, לוח המודעות במשרד הקטן שלכם או אפילו מעל המיטה. גם בארנק שלכם תוכלו להציב את רשימת החלומות. כשהיא תמיד לפניכם לא תחכו עד לראש השנה הבא כדי לגלות אם הייתם ילדים טובים. תוכלו לבדוק את עצמכם גם בחנוכה, בפסח ובכל רגע שבו תחליטו להתמקד בעצמכם ובמטרות שהצבתם לעצמכם.Copyright 2019. All rights reserved.

Posted אוקטובר 15, 2017 by Dorothy Edwards in category "Default