אוגוסט 23

תחומים שבהם כדאי להקים עסקים

אתם מחפשים תמיד רעיונות חדשים, תחומים שאליהם תוכלו להיכנס ועסקים שתוכלו להקים כדי להרוויח עוד כמה שקלים שישדרגו את איכות החיים שלכם. השאלה היא מה באמת משתלם, איפה יש בכם צורך ואיפה השוק מספיק גדול כדי שתהיה גם לכם עבודה. יש שלושה תחומים שבהם תמיד תמצאו אקשן (וכסף) והנה הרעיונות לפניכם.

חתונות זה שמחה

אם יש תחום אחד שבו יש תמיד עבודה – גם בעונות החלשות יותר – זהו תחום החתונות. נכון, בקיץ יש הרבה יותר מהן, אבל אנשים מתחתנים גם בחורף משלל סיבות (חלקן כלכליות). התחום הזה הוא הזדמנות פז, ויש לא מעט דרכים להשתלב בו. למשל, מעצבים גרפיים או בעלי בתי דפוס יכולים להציע שירותים המיועדים במיוחד לזוגות, לרבות עיצוב הזמנות לחתונה, הדפסתן ואף סיוע בשליחתן. עסקים אחרים יכולים להציע שירותים משלימים שכל זוג צריך כמו ביצוע אישורי הגהה במקום הזוג, בקרה תקציבית אחר האירוע ואפילו תכנון האירוע עצמו ושילוב אטרקציות כמו זיקוקים לחתונה או בר אקטיבי.

פרסום דיגיטלי

תחום לוהט אחר נמצא בכלל באינטרנט, ואתם צריכים בשבילו בעיקר מחשב והמון סבלנות. עולם הדיגיטל הוא גדול ומרתק והוא מתייחס לפרסום ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש, לבניית אתרים ולקידומם ואפילו למכירת מוצרים אונליין. כל מה שנדרש מכם הוא למצוא את הנישה שלכם, זו שתאפשר לכם לעבוד מהבית, בזמן שלכם ובשקט. זה ישאיר לכם זמן לישון קצת יותר, לבלות עם הילדים או לשפר את הכושר שעליו תמיד חלמתם ולא היה לכם זמן.

תרגומים לשלל שפות

אם אתם שולטים בשפה זרה נוספת (עדיף שפות נוספות מלבד אנגלית) זה הזמן להפגין את הכישורים שלכם ולעשות כסף. אם אתם מסוגלים לתרגם באופן סימולטני הרי זה משובח, אבל גם אם לא – תרגומים בכתב הם תחום חזק למדי בימינו. עסקים רבים צמאים למתרגמים טובים שיידעו להמיר את הטקסט שלהם לשפות כמו אנגלית, צרפתית, גרמנית ואפילו איטלקית או ערבית. ידע הוא כוח, ובמקרה הזה הוא שווה גם כסף. כמובן שכדאי לבחון את התמחור הקיים בשוק ולמצוא את הדרך הנכונה לשווק את עצמכם ללקוחות הפוטנציאליים, אבל אחרי כמה לקוחות טובים תגלו שגם "פה לאוזן" הוא שיווק מצוין, והוא עובד טוב יותר מכל שיטה אחרת.Copyright 2019. All rights reserved.

Posted אוגוסט 23, 2017 by Dorothy Edwards in category "Default